KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4264657
nr 426 4657
Jakt, sign. E.B. Herberte (Edward Benjamin 1857-93) Dat. 1875, 35x53
måndag 14 januari 2008
Signe Persson-Melin (f. 1925)